Яйце

Інкубаційне яйце

Сировину для виробництва ми отримуємо виключно від здорових твари...

Ціна за 1 шт. 8 грн
Продуктове яйце

Справжні, домашні, завжди свіжі курячі яйця від курей в...

Ціна за 1 шт. 2.8 грн

У курей  Домінант Ц3 є безліч переваг перед більш «старими» представниками домашньої птиці. Виведені вони були Чеськими селекціонерами. В даний час дану породу активно розводять більш ніж в 35 країнах світу.

 Вигідна відмінність несучок даної селекції від інших курей яйценосного напрямку  в тому, що вони максимально пристосовані до розведення у присадибних господарствах  України.

Кури  Домінант Ц3   досить великі, середня вага  курочки у віці 72 тижні-2,0-2,5 кг,півнів-2,7-3.3 кг

Цей птах володіє завидним здоров'ям і сильним імунітетом. Збереження курей становить близько 93-98 відсотків. Курочки  ДомінантЦ3  мають високу несучість, яка починається вже у віці 18 тижнів, а приблизно в 22 тижні  вони досягають нормативної середньої продуктивності - 300-320 яєць на рік. Одне яйце в середньому важить 73 г. Витрата кормів в день на одну голову - 122 г . Загальна витрата кормів на одну птицю - 45 кг.

 Максимальна несучість триває 3-4 роки, після чого число яєць починає зменшуватися. З віком продуктивність може знизитися до 15% на рік.

У цих курей дуже просто можна визначити стать. Навіть відразу після вилуплення стає видно, хто з курчат півень, а хто - курочка. Як правило, більш темне забарвлення у курочок, а світле - у півників.

Самим значним досягненням даної селекції є наявність 12 -ти різнокольорових видів, у кожного з яких своя назва.

Головною відмінністю між курми є власний оригінальний окрас.

До найяскравіших і  найпопулярніших відносяться:   Домінант Голубий,  Домінант Куріпчастий ,   Домінант Червонополосатий  і Домінант Сальмон.

Контакти

Хмельницька обл.,

село Бахматівці,

вул Річкова 1


Замовити дзвінок
Контакти

Хмельницький

вул. Нижня Берегова, 41

(зупинка "Електроніка")

Хмельницька обл.,

Хмельницкий

вул. Староконстантиновское
шоссе, 3


Замовити дзвінок