Сир Валансе

Сир Валансе

300 грн

Валансе - це один з класичних французьких козячих сирів з долини Луари, який за однією з легенд зобов'язаний своєю формою самому Наполеону.

Це м'який сир в характерній формі усіченої піраміди, покритої попелом, яка припушена шаром білої плісняви ​​Penicillium candidum. В створенні скоринки також бере участь цвіль Geotrichum candidum, яка робить поверхню сиру зморшкуватою. Один сир важить всього 250-300г. Процес дозрівання сиру триває 3-5 тижнів, і за цей час його тіло встигає розм'якшуватися у напрямку від скоринки до центру і навіть стає текучим у дуже зрілих сирів. М'якоть сиру білого кольору щільна і тендітна, має виразний смак козячого молока, легку кислинку і присмак лісового горіха. Колір скоринки може бути різним: від майже чорного, до біло-сірого, іноді з плямами блакитний цвілі. Пахне Валансе печерицями, козячим молоком, сіном і польовими квітами.

Подають сир Валенсе як під час аперитиву, так і в кінці трапези, наприклад, з айвовим пюре для досягнення неперевершеного поєднання солодкого і солоного смаків. Найкраще смак сиру Валенсе підкреслюють вина: Sancerre blanc, Chinon, Menetou salon, а також Sancerre rouge.

Контакти

Хмельницька обл.,

село Бахматівці,

вул Річкова 1


Замовити дзвінок
Контакти

Хмельницький

вул. Нижня Берегова, 41

(зупинка "Електроніка")

Хмельницька обл.,

Хмельницкий

вул. Староконстантиновское
шоссе, 3


Замовити дзвінок